Zázračné dřívko

Stavitel 2016

Od 18 do 20.2.2016 nás najdete na výstavišti v Lysé nad Labem na výstavě Stavitel 2016.

Volnou vstupenku na tuto výstavu si můžete vytisknout zde.

Dřevostavby
2016

Navštivte nás ve dnech 4.-7.2.2016 na výstavišti v Holešovicích na veletrhu Dřevostavby 2016.

Najdete nás v centrální hale Průmyslového paláce.
Určitě nás neminete, protože sídlíme přímo pod nejvyšší "dřevostavbou" celého veletrhu - věží o výšce 8,65m postavenou z naší stavebnice!

Cesty dřeva 2016

Navštivte nás ve dnech 21.-23.1.2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech na veletrhu Cesty dřeva 2016.

Najdete nás v hale 2 na stánku 2D7a. Přijďte i s celou rodinou! Děti si mohou hrát s našimi stavebnicemi na naší hrací ploše, zatímco rodiče mohou kromě zajímavého projektu CESTY DŘEVA, který mapuje  cestu dřeva z lesa až po finální produkty, shlédnout i souběžné veletrhy FOR PASIV, STŘECHY PRAHA, SOLAR PRAHA a ŘEMESLO PRAHA, zaměřené na dřevostavby, nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby a na vše týkající se střech.

Stále ještě máme k dispozici vstupenky zdarma, které si můžete vygenerovat na tomto odkazu.

REKORD!

V rámci Vánočních trhů pořádaných na brněnském výstavišti ve dnech 5.-14.12. byla postavena nová rekordní věž z dřevěné stavebnice KAPLA.
Děkujeme Brněnským veletrhům a výstavám, že nám umožnila rekordní věž postavit. Věž působí zasloužený mediální rozruch :-), více zde.
 

 

 

Geniální dřevěná stavebnice KAPLA má jediný prvek - dřevěný hranol s poměry stran 1:3:5. Díky výjimečné přesnosti rozměrů, precizním hranám, přesným pravým úhlům a dokonalé rovnosti povrchu lze s tímto jediným stavebním prvkem postavit neobyčejně krásné a působivé stavby.

Stavby drží pohromadě pouze pomocí gravitačních sil a tření!

Nepoužívají se žádná lepidla, žádné drážky ani žádný jiný systém uchycení.

Dřevěná stavebnice KAPLA je na trhu již 25 let a má velkou základnu fanoušků po celém světě. Internet je plný neuvěřitelných staveb ze stavebnice KAPLA. Odkazy najdete v kreativní zóně.

Několikrát zatočené spirály, vysoké mosty, stavby na kuří nožce, koráby, katedrály -  ze stavebnice KAPLA můžete postavit cokoli, jste omezeni jen svou fantazií...

 

Můžete například postavit celé ulice.

Takže s chutí do toho, stavte, foťte, natáčejte videa svých kreací a dejte nám o nich vědět na email stavim@kapla.cz.
Zaslané materiály umístíme na tento web na stránku Galerie stavitelů.
Můžete posílat přímo fotografie nebo videa, nebo pouze odkazy na tyto materiály. Uveďte prosím jméno autora stavby, které u zveřejněného materiálu či odkazu uvedeme. Neuvedete-li žádné jméno autora, zveřejníme příspěvek bez jakéhokoli popisu.